Понеділок, Квітень 28

Днями до Бердичівського районного відділу поліції звернулася 26-річна місцева жителька. Жінка розповіла правоохоронцям, що потрапила у поширену шахрайську пастку – виманювання коштів під виглядом віддаленого підробітку. У результаті заявниця втратила майже 12 тисяч гривень.

Зі слів потерпілої, напередодні в одному з месенджерів вона отримала повідомлення з пропозицією онлайн-підробітку. Робота полягала у перегляді інтернет-сторінок для покращення їхньої статистики. Необхідною умовою була реєстрація на зазначеному «менеджером» сайті.

Жінка погодилася на пропозицію, виконала всі умови та навіть отримала перші кошти за виконані завдання.

Згодом «менеджери» запропонували бердичівлянці стати інвестором їхньої справи, що мало б значно збільшити її прибутки. Сподіваючись на швидкий заробіток, жінка почала здійснювати грошові перекази на рахунки «компанії». Загалом вона відправила 11 725 гривень.

Коли сума «зароблених» коштів у віртуальному кабінет сягнула 25,5 тисяч гривень, потерпіла спробувала переказати їх на свій банківський рахунок, однак зробити цього так і не змогла.

Псевдоменеджер повідомив, що для отримання коштів потрібно внести ще одну чималу суму. Тоді жінка зрозуміла, що стала жертвою шахрайської схеми, та звернулася до поліції.

Поліцейські розпочали досудове розслідування за ч. 4 ст. 190 (Шахрайство) КК України та встановлюють осіб, причетних до правопорушення.

Водночас правоохоронці застерігають громадян:

користуйтеся лише перевіреними ресурсами для пошуку роботи;

не вкладайте гроші в сумнівні «проєкти», що пропонують миттєве збагачення;

не переказуйте кошти на невідомі рахунки.

Поліція Житомирської області

Коментувати
Share.
Leave A Reply

Exit mobile version