Вівторок, Січень 28

Настільні ігри стали популярні останніми роками, і не просто так. По-перше, з’явилося набагато більше пропозицій, тому вибрати підхожий варіант простіше. По-друге, існують дуже прості ігри, з правилами яких впорається будь-хто. Про кращі з останніх — далі в матеріалі.

Класична й не тільки «Дженга»

У неї подобається грати майже всім, тому що вона проста та азартна. Завдання в розвазі «Дженга» — витягнути брусок із вежі, не зруйнувавши її. Зробити це з кожним ходом стає важче. Існують варіанти з додатковими правилами. Наприклад, потрібно діставати брусок заданого кольору або під номером, який випав гравцеві на дайсах.

Смішні «Мемчики та котики»

Ця весела гра чудово підійде для великої компанії. Завдання — дістати з однієї колоди популярний мем, а з «руки» — знайти найкращий опис до нього. Особливо приємно, що виробники випускають нові генерації гри постійно. У продажу навіть є варіанти з українськими мемами.

Завжди актуальна UNO

Ця карткова гра проста, проте азартна. Потрібно викладати картки на стіл, а наступна людина мусить виконувати оновлене завдання. Поріг входження в гру дуже низький, розбереться навіть дитина. Окрім класичного UNO, існують інші версії:

  1. «Подвійна гра»;
  2. «Без вибачень»;
  3. Flex;
  4. Kids;
  5. тематичні — за Гарі Потером, Барбі, Disney тощо.

Головне в грі — виробити власну стратегію, щоб «завалити» конкурентів та позбутися карт із руки.

Яскраві та небезпечні «Вибухові кошенята»

Правила прості: тягнути картки, поки хтось не витягне тваринку з динамітом або іншою смертельною зброєю. Причому варіантів загибелі буває багато. Завдання — врятуватися від смерті, використовуючи картки «Знешкодь», які роздаються на початку. Ця гра існує в декількох варіантах: +18, «Сингулярні» та «Добро і зло». Також виробники пропонують два доповнення.

Таємничий та гарний «Імаджинаріум»

На перший погляд ця гра підкорює яскравими картинками з дивовижними істотами, людьми та ситуаціями. Для створення зображень видавець запрошує різних художників, тому версії «Імаджинаріуму» відрізняються візуально. Завдання — вгадати, яку картку загадав інший гравець. Для цього останній використовує різноманітні асоціації. Гра не тільки гарна, а й дає змогу розвинути креативність мислення.

Середньовічній «Каркассон»

Ціль гри — збирати великі замки, довгі дороги та поля. Для цього кожен учасник дістає один квадрат місцевості, який викладає на полі. Проте територію необхідно позначати міплами, аби суперники не забрали її собі. До гри існує кілька доповнень, які вносять у процес додаткових персонажів та механіки. Проте й базової версії достатньо, щоб добре відпочити з компанією. Який би варіант не припав вам до душі, варто пам’ятати, що це — просто розваги. Тому до програшів потрібно ставитися спокійно та без зайвої метушні.

Коментувати
Share.
Leave A Reply

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Exit mobile version