Четвер, Вересень 19


Члени ГО «Житомирська обласна спілка учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни «Українська військова організація» долучилисz до скелелазіння з дітьми, які проходять таборування в наметовому містечку «Місце сили». Спільно підкорювали скелю «Архів» на Замковій горі, навпроти річки Кам’янка. Захід назвали «Люди-Титани».

За словами голови організації, ветерана Костянтина Чередника проведення часу з дітьми на лоні природи сприяє соціалізації військових і є одним із завдань, яке поставлене перед його Спілкою.

– З побратимами ми окреслили стислий перелік завдань, серед яких: соціалізація та реабілітація ветеранів після повернення з бойових дій, допомога при влаштуванні їх на роботу, патріотичне виховання дітей, делегування представників організації в органи місцевого самоврядування, – розповідає Костянтин Чередник. – Сьогоднішнє скелелазіння — частина соціалізації. Ми зустрілися з дітьми на лоні природи, спілкувались, такі зустрічі надихають. Поруч з юнню ми заряджаємося енергією, це дає нам сили і наснаги робити суспільство кращим, – каже пан Костянтин.

На захід «Люди-Титани» прийшло вісімнадцять членів громадської організації, з них чотири піднялося на вершину. Як вони пояснили, «Люди-Титани» – це захисники з інвалідністю, які можуть підкорити висоту. Вона маленька, але для них вже висота, яку вони взяли, хоча було важко.

Костянтин Чередник служив у першій окремій бригаді спецпризначення імені Івана Богуна, у батальйоні «Дике поле», виріс на берегах Кам’янки, завжди любив полазити, тому згодом став розвідником і диверсантом-снайпером. Під час заходу «Люди-Титани» вперше підкорив вершину зі страховкою. Підтримати його прийшли рідні: дружина Наталя та син Дем’ян, який теж не пас задніх та сміливо взяв висоту.

Про враження від скелелазіння діляться і юні учасники з табору «Місце сили». Влад Сидоренко (на фото): «Мені чотирнадцять років, але по скелям ще ніколи не лазив. Перші враження – буде дуже складно, але забрався за три хвилини! Дуже цікаво, скеля добра, може залізти кожен. Обов’язково долучуся ще до таких змагань». Поруч з ним Іван Климчук, хлопцю одинадцять років: «Було цікаво, мені сподобалося забиратися на скелю. Доліз до вершини, але потім злякався. Це ж моя перша вершина у житті! Полізу ще раз при нагоді».

Додамо, що зустрічі зі скелелазіння ветеранів ГО «УВО в Житомирській області» продовжаться.

Коментувати
Share.
Leave A Reply

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Exit mobile version