Четвер, Квітень 3

Тепер забронювати працівників можуть лише підприємства з оновленою критичністю. Усі бронювання, які були оформлені за старими правилами, втратять чинність.

Що змінилось?

▪️ відновлення стандартного режиму розгляду заяв на бронювання працівників для критично важливих підприємств (протягом 72 годин).

▪️ бронювання будуть доступні виключно підприємствам, які отримали підтвердження критичності за новими правилами.

Всі бронювання здійснюються виключно в електронному форматі через портал Дія. Жодних паперових документів чи наказів готувати не потрібно.

З 1 квітня усі бронювання, які були оформлені за старими правилами, втратять чинність. Продовжити бронювання своїх фахівців після цієї дати зможуть лише компанії, які вже оновили статус критичності відповідно до нових вимог.

«З початку року більшість сумлінних компаній вже перепідтвердили свою критичність у відповідних державних органах і перебронювали своїх працівників. Відстрочки переброньованих працівників залишаються чинними після першого квітня», –  зазначив заступник Міністра економіки України Віталій Кіндратів.

Що зміниться з 1 квітня?

  • Завершення терміну дії бронювань, оформлених за старою системою.
  • Відновлення стандартного режиму розгляду заяв на бронювання працівників для критично важливих підприємств (протягом 72 годин).
  • Бронювання будуть доступні виключно підприємствам, які отримали підтвердження критичності за новими правилами.

Що робити підприємствам, які ще не оновили статус?

  1. Оновіть статус критичності своєї компанії за новою процедурою (інструкцію дивіться тут).
  2. Після підтвердження нового статусу критичності оформіть бронювання працівників повторно.
  3. Якщо ваш співробітник уже має активне бронювання, його необхідно спочатку анулювати.

Нагадуємо, що всі бронювання здійснюються виключно в електронному форматі через портал Дія. Жодних паперових документів чи наказів готувати не потрібно.

Послуга реалізується Міністерством економіки з Міністерством цифрової трансформації та Міністерством оборони України. Модернізація послуги здійснюється завдяки «Проєкту підтримки Дія», що упроваджується Програмою розвитку ООН в Україні за підтримки Швеції.

Житомирська обласна рада

Коментувати
Share.
Leave A Reply

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

Exit mobile version