Вівторок, Листопад 26

Побачив світ тридцять четвертий номер журналу «Світло спілкування». Як завжди подія стала знаковою для творчої інтелігенції краю.

У конференц-залі Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім.О.Ольжича не було де яблуку впасти, стільки охочих прийшло надихнутися словом. Презентацію традиційно вів працівник книгозбірні, літератор Володимир Білобровець. Він коротко оголошував та коментував рубрики, запрошував авторів до слова. Тема свіжого випуску: «Смертна кара». Погодьтесь, актуально.

Багаторічний редактор «Світла спілкування», письменник Григорій Цимбалюк зазначив, що видання робиться для читачів та авторів, останнім приємно побачити своє ім’я на сторінках журналу, який набув розголосу далеко за межами України.

– Дякую всім, хто долучився до матеріальної підтримки. Парадокс, вже під час повномасштабної війни ми робимо вчетверте презентацію журналу. Навіть за мирних часів так інтенсивно не працювали, а тут раптом завдяки вашій допомозі такі прориви!, – сказав Григорій Цимбалюк. – Біля витоків «Світла спілкування» стояв Євген Концевич. Планка, яку він свого часу підняв, не повинна опускатися. Ми маємо освітлити це видання і опікуватися тим, щоб воно бачило світ.

З вітальним словом виступила Світлана Гресь, очільниця Житомирської обласної організації НСПУ, зазначивши, що робота над журналом є дійсно спільною та важливою працею, бо друкуватися в ньому почесно – з дописувачів видання згодом постають нові члени Спілки.

Світлана Миколаївна прокоментувала свою публікацію про постать Івана Сльоти: «Дякуючи його дружині Валентині Бардош, я працювала над щоденниками Сльоти, їх було більше тридцяти. Скажу, що ми часом не бачимо людей, які поряд. Іван Михайлович був великим патріотом, йому було все не байдуже, він бачив життя зовсім в іншому виміри».

Присутні брали слово, розповідали про свої творчі доробки, згадали тих, хто пішов засвіти, віддали шану полеглим Героям України, останнім присвячена рубрика «Житомирський мартиролог».

Новий випуск журналу традиційно передали до ЖОУНБ ім.О.Ольжича.

Коментувати
Share.
Leave A Reply

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Exit mobile version