Відомий український поет, художник, Шевченківський лавреат, почесний громадянин Херсона Анатолій Кичинський знову завітав до Житомира на зустріч із поціновувачами вишуканого слова.
На одному диханні пролетів час спілкування поета та слухача. Анатолій Кичинський презентував книгу «Жива і скошена тече в мені трава». Збірка наповнена інтимною, пейзажною, філософською лірикою. Багато пісень з неї покладено на музику, причому мелодій може бути дві, три, навіть чотири. До свого репертуару їх взяли Павло Дворський, Марійка Бурмака, Наталія Могилевська, тривалий час одна з пісень була позивним Українського радіо у Сіднеї.
Під час зустрічі Анатолій Кичинський зачитував поезії, розкриваючи історії, які супроводжували написання творів. Не обійшлося без роздумів про поезію і як вона народжується, про образне мислення і як воно впливає на митця. Пригадував Анатолій Кичинський дитинство, юність, цікаві знайомства з митцями України.
Знаному майстру слова Лариса Бойко, композиторка і виконавиця пісень у супроводі гітари, підготувала подарунок, заспівавши свіжу пісню про бруньку «Малесенька, малюсінька, манюнька».
Юрій Іванець, він теж виконує свої пісні під гітару, зазначив: «Дуже вдячний долі за другу зустріч з вами у Житомирі. Знаходитися поруч з таким світилом — завжди щастя, бо наснажуєшся позитивною енергетикою і життєвою мудрістю». Пан Юрій порадував присутніх своїм талантом, зокрема виконавши пісню на слова Тараса Шевченка.
Організаторкою гостини Анатолія Кичинського на Житомирщину виступила Євгенія Юрченко, просвітянка, письменниця, журналістка. «З паном Анатолієм я познайомилася у вересні минулого року, коли модерувала його зустріч із читачами в Житомирі, хоча його поезією захоплююся тривалий час. Ідея провести заходи в Бердичеві і Житомирі зародилася давно, адже в письменника є тут друзі, колеги по перу і велике коло читачів», — розповіла Євгенія Юрченко.
Додамо, що зустріч з Шевченківським лавреатом пройшла у Житомирському обласному краєзнавчому музеї. Знаного гостя привітав директор установи Анатолій Душко.
Організації події сприяли Житомирське обласне об’єднання ВУТ «Просвіта» ім.Т.Г.Шевченка та сайт
«Житомир Щодня».











