Громадська організація “Ми є поруч” з Черкас проводила дитячий конкурс “Майбутнє очима дітей”. Юних українців запрошували показати свої здобутки в малюнку, поезії, прозі, танці та пісні. До участі долучились і вихованці Житомирської музичної школи ім. Л. Українки, які відвідують гурток “Палітра ідей” під керівництвом Світлани Рисінської.
Оголошення переможців пройшло в Черкасах, а жителі інших областей, в тому числі наші гуртківці, були присутніми онлайн.
За рішенням журі житомирці посіли такі місця: Софія Нєізвєстна — І, Мирослава Сліпченко, Віра Слободяник, — ІІ, Яна Коминар, Марія Ященко, Гліб Рисінській — ІІІ. За пропозицією Світлани Рисінської юних художників урочисто привітали на сцені музичної школи ім. Л. Українки.
— Житомир і Черкаси пов’язує тісна співпраця на ниві культури. Членкиня ГО “Ми є поруч” Оксана Галаєва постійно приїздить до міста жита та миру як письменниця. Знаючи пані Оксану, я ризикнула запропонувати дітям участь у конкурсі. Дуже важливо підтримати творчий пошук, той дитячий промінчик, який згодом освітить діамант української культури. Такими конкурсами ми, дорослі, зараз закладаєм дітям віру в перемогу, з якої формується нація. Було несподівано і приємно дізнатися імена переможців. Від себе дякую організаторам конкурсу та сподіваюсь на подальшу творчу співпрацю, — зазначила під час вручення призів мама Мирослави Сліпченко Людмила Заліщук.
Директорка закладу Броніслава Глібко привітала переможців, звернулась до учнів та батьків з теплими словами.
На згадку учасники конкурсу “Майбутнє очима дітей” отримали від організаторів димломи, м’які іграшки та концелярію для малювання.
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/cher-563x1024.jpg)
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/cheras-myr-668x1024.jpg)
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/cher-zahal-v-koryd-768x1024.jpg)
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/cherkas-v-klas-1024x768.jpg)
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/cherkasy-525x1024.jpg)