Важливим фактором для розшуку безвісно зниклих є час. Чим швидше правоохоронці розпочнуть пошуки, тим більша вірогідність повернути дитину додому без негативних наслідків для неї. Памʼятайте, думка про те, що необхідно здійснювати самостійні пошуки людини або очікувати якийсь час, не звертаючись до поліції – неправильна.
Так, увечері 17 жовтня додому не повернувся 10-річний житель міста Житомира. Рідні дитини розмістили пост у соціальних мережах, однак не звернулися до поліції, вважаючи, що вночі такі розшуки не проводяться. Лише коли ювенальні поліцейські виявили такі публікації та звʼязалися з мамою дитини, було розпочато її офіційний розшук.
Згодом хлопчика розшукали у товариша, де він залишився на ночівлю. На щастя все завершилося добре.
Водночас поліцейські інформують громадян про те, що у разі зникнення людини, незалежно від того, чи це дитина, чи дорослий, заяву необхідно подавати до поліції якнайшвидше. Правоохоронці одразу ж розпочинають усі необхідні заходи, у тому числі із застосуванням технічних засобів, для того, щоб встановити місцезнаходження зниклого, за потреби надати допомогу та повернути його додому.
Головне управління Національної поліції в Житомирській області