Поширити Facebook Twitter LinkedIn Pinterest Email Шановні жителі Житомирського району! Найближчим часом може бути чутно вибухи. Не слід хвилюватися – тривають планові роботи наших спеціальних служб. Просимо усіх зберігати спокій і вірити в ЗСУ! Коментувати війна з росією Житомир ЗСУ Російсько-українська війна Україна
Підпільний покерний клуб у середмісті Житомира: поліція викрила чотирьох причетних до організації азартних ігор26.07.2024