Міжнародна пауза завершилась і УПЛ повернулась 6 туром, який цього разу навіть був повністю зіграним. Загалом повернення чемпіонату видалось не надто яскравим, але декілька видовищних поєдинків було. Тому свої герої знайшлись і в деяких матчах вони були дуже навіть помітні, отже, відзначати є кого й відповідно складати збірну туру теж.
Воротар. Георгій Єрмаков (Олександрія)
Голкіпер Олександрії один з тих хто оформив кліншит у цьому турі (загалом таких аж 7), але він для цього доклав чи не найбільше зусиль. Так, на його рахунку лише 3 сейви, але це дійсно були порятунки. Окрім того, Георгій вдало грав на виходах та брав активну участь в початку атак і робив це якісно.
Правий захисник. Олександр Тимчик (Динамо)
Динамо багато атакувало, а тому захисної роботи в Тимчика було не багато й він був куди помітніший в атакувальних діях. Олександр часто опинявся поблизу штрафного суперника та постійно намагався загострювати гру, як підсумок, має 3 удари та 3 ключові передачі.
Центральний захисник. Владислав Приймак (Оболонь)
У попередніх турах Примак грав ледь не на позиції атакувального півзахисника, але Сергій Шищенко повернув його в центр захисту. Владислав віддячив тренеру за це чудовим матчем. Центрбек Оболоні чудово грав один в один та неодноразово зупиняв атакувальних гравців Олександрії, добре розпочинав атаки своєї команди та міг це довершити голом, але Єрмаков врятував Олександрію після удару з близької відстані від Владислава.
Центральний захисник. Андерсон Джордан (Зоря)
Хоч Зоря і програла, пропустивши 2 голи, не можна було не поставити в збірну туру бразильського захисника луганців. По ходу матчу неодноразово складалось враження, що Джордан встигає скрізь. Він не лише закривав власну зону, а й часто встигав страхувати партнерів, заблокувавши 5 ударів та здійснивши 5 перехоплень. Також варто згадати про те, що за відсутності Батагова на Андерсона тепер лягає значно більше обов’язків при початку атак і він з цим досить непогано справляється, а в цій грі й взагалі виконав 26 точних передач із 29 при тому, що Динамо не давало багато часу на роздуми.
Лівий захисник. Денис Кузик (Кривбас)
Дібанго ледь не вдень матчу із Лівим Берегом повернувся до команди, а тому Вернидуб не ризикнув ставити його в стартовий склад. Натомість там зіграв Кузик, якого ми звикли бачити на правому фланзі атаки, але його рідна позиція лівий захисник. Тому адаптовуватись Денису не довелось і він видав хороший матч, надійно відігравши в захисті. В атаці ж виконав 4 ключові передачі. Одна з них перетворилась в асист, коли Кузик передачею зі своєї половини поля вивів Задераку віч-на-віч з голкіпером.
Опорний захисник. Микола Михайленко (Динамо)
Динамо стикнулось з кадровими проблемами в центрі захисту перед матчем із Зорею. Тому Шовковський перевів туди Бражка, а в опорній зоні вийшов Михайленко. Микола зіграв якісно та надійно. Він швидко приймав рішення, коли був з м’ячем та зазвичай намагався зіграти вперед, віддавши 2 ключові передачі, а також встигав страхувати партнерів у захисті, довівши, що рішення не віддавати його в чергову оренду було цілком слушним.
Центральний півзахисник. Артем Бондаренко (Шахтар)
Автор хет-трика у ворота Шахтаря та гравець туру. Тут і додавати ще щось не потрібно.
Атакувальний півзахисник. Віталій Буяльський (Динамо)
Черговий якісний матч від капітана Динамо. Буяльський забив гол, а загалом завдав 4 удари. Також він має 3 ключові передачі та ще багато креативних рішень, які загострювали атаки Зорі. Інколи й взагалі були моменти, коли партнери не встигали за швидкістю думки свого капітана. Хоча й сам Буяльський моментами хоче зіграти аж надто красиво та помиляється, але користі від нього в позиційних атаках все одно багато.
Правий вінгер. Олександр Зубков (Шахтар)
Зубков пропускав кілька ігор Шахтаря через пошкодження, а з Карпатами повернувся в старт та ще й отримав капітанську пов’язку. Можливо, саме це додало мотивації Олександру, який багато обігрував суперників (5 спроб дриблінгу, 4 успішні), 3 рази пробивав по воротах, віддав 2 ключові передачі та забив перший гол у матчі, красиво розібравшись у штрафному із захисниками та відправивши м’яч у ближню дев’ять.
Лівий вінгер. Олександр Назаренко (Полісся)
Назаренка вже цілком можна називати лідером Полісся. Олександр 4 гри поспіль не йде з поля без результативної дії. Цього разу він відзначився голом з пенальті та віддав асист на Гуцуляка, завдяки чому «вовки» перевернули матч з Вересом (2-1), який йшов не за їх сценарієм.
Нападник. Данило Сікан (Шахтар)
Форварди в цьому турі були не надто помітними персонажами, але Сікан став одним з винятків. Данило забив гол у вже класичному для себе стилі, замкнувши флангову подачу. Також він багато підігрував партнерам та взяв участь в 5 голі команди, коли пропустив м’яч на Бондаренка, відволікши увагу захисника, чим посприяв виходу останнього на побачення з голкіпером.