22 квітня близько 21:00 до поліції надійшло повідомлення про автопригоду, що сталася по вулиці Параджанова в обласному центрі. На місці працює слідчо-оперативна група Житомирського районного управління поліції, медики та працівника ДСНС.
Попередньо встановлено, що водій автомобіля “БМВ-Х5” не впорався з керуванням та зіткнувся з бетонною електроопорою. Від удару авто перекинулось. За попередньою інформацією водій отримав травми. Наразі його деблокували та надають необхідну медичну допомогу.
Головне управління Національної поліції в Житомирській області
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-22_22-08-49-932x1024.jpg)
Коментувати