Обвинувачення висунуто жительці Гришковецької громади у вчиненні дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої травми отримав 72-річний чоловік. Подія сталась на початку квітня на 216 км автодороги Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський.
Як встановили поліцейські, 33-річна водійка автомобіля «Skoda Octavia, здійснюючи рух з другорядної дороги на перехресті, допустила зіткнення з мотоциклом «Alpamoto».
Унаслідок ДТП пенсіонер отримав тілесні ушкодження.
Досудове розслідування слідчі поліції завершили. Обвинувальний акт за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) КК України 30 квітня було скеровано до суду. Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснювала Бердичівська окружна прокуратура.
Відповідно до чинного законодавства обвинуваченій може загрожувати покарання від штрафу до 3 років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на той самий строк.
Головне управління Національної поліції в Житомирській області
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-02_12-40-29.jpg)
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-02_12-40-30-2.jpg)