Готуємося до ліквідації аварійної ситуації на каналізаційному колекторі на вул. Чумацький шлях – фахівці розпочинають проводити розкопки у місці пориву та викачують воду із колодязя, аби мати змогу провести роботи із відновлення цілісності каналізаційної мережі.
На час проведення робіт рух транспорту обмежено.
Просимо водіїв прокласти маршрут в об’їзд вказаної вулиці.
КП «Житомирводоканал»
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-15_11-14-33-2-1024x771.jpg)
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-15_11-14-33-3-809x1024.jpg)
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-15_11-14-33-4-1024x771.jpg)
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-15_11-14-33-5-1024x771.jpg)
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-15_11-14-33-1024x771.jpg)
Коментувати