Минає 40 днів, як пішов в засвіти Андрій Доманський, провідний актор Житомирського академічного музично-драматичного театру ім. Івана Кочерги.
В соціальній мережі Фейсбук колеги, друзі пишуть спогади про Андрія.
«Андрію, сьогодні минає 40 днів, як зупинилось твоє серце і ти пішов від нас і залишив нам біль, смуток і сльози. Ти був чудовою людиною, турботливим сином і батьком, вірним другом, талановитим актором і хоробрим воїном. Ти зіграв свою останню роль – Життя! Спи спокійно, друже, пам’ятатиму тебе вічно і доземний тобі уклін!»
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/519-1024x768.jpg)
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/435994179_892609265999960_40193515865907801_n-1-768x1157-1-680x1024.jpg)
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/436401617_892607532666800_5985875475164767032_n-1157x1536-1-771x1024.jpg)
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/436421089_892608439333376_4746568744230303877_n-768x1152-1-683x1024.jpg)
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/442420597_7554184071316778_6807082352926421015_n-576x1024.jpg)
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_7184-808x1024.jpg)
Коментувати