Поширити Facebook Twitter LinkedIn Pinterest Email Шановні жителі Житомирського району! Сьогодні впродовж дня буде чути вибухи. Звертаємо увагу на те, що хвилюватися не слід. Водночас закликаємо: під час повітряної тривоги не нехтуйте безпекою та прослідуйте в укриття. Коментувати Житомир Нацполіція Російсько-українська війна Україна
Підпільний покерний клуб у середмісті Житомира: поліція викрила чотирьох причетних до організації азартних ігор26.07.2024