У Житомирі 14 квітня, у Львівській майстерні шоколаду, відбувся творчий вечір Вікторії Краснопір. Так стартував проєкт «СВОЇ».
Це культурно-мистецька акція, завдяки якій відбудеться низка зустрічей з місцевими авторами ‒ учасниками та переможцями літературного марафону «Відсіч».
Авторка ідеї й засновниця проєкту ‒ голова ГО «Громадська сцена» Ніна Рябенко. Вікторія Краснопір ‒ переможниця в номінації «Проза» марафону «Війна росії проти України. ВІДСІЧ-2023», зоргаізованого цією громадською організацією.
Модерувала зустріч журналістка й телеведуча Ірина Степаненко, яка провела бліц-інтерв’ю з авторкою. Гармонійний музичний супровід від режисера Житомирського обласного академічного українського драматичного театру імені І. Кочерги Петра Авраменка та гітариста Руслана Мединського прикрасив захід.
Подія була досить камерною й затишною. Зібралися дійсно свої й у теплій дружній атмосфері послухали й почитали твори авторки. Зустріч, окрім мистецької, мала й благодійну мету: під час творчого вечора було зібрано кошти на фарби для арт-терапії поранених військових.
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/434783388_2604266683085463_8117448256314227205_n-1024x769.jpg)
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/434899107_309949818784125_1548024148811426766_n-1024x807.jpg)
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/435779656_1119098329407467_237906882678225218_n-1024x740.jpg)
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/438060500_2071671813232472_1643962965459736993_n-1024x794.jpg)