У Житомирській обласній філармонії ім. С. Ріхтера відбувся акустичний концерт «Rock залежність updated».
Для любителів рок-музики концерт був справжнім вибухом почуттів та емоцій. У виконанні відданих своїй справі майстрів по-новому прозвучали улюблені рок –хіти: Scorpions, Falling in reverse, Skillet, Five Finger Death Punch, Linkin Park, Papa Roach, Lordi, Rammstein, Nightwish, Evanescence, No Doubt, Slipknot, 30 sec to mars, Metallica, bad omens & poppy та багато іншіх.
Талановиті виконавці розкрили усе мелодійне різнобарв’я легендарних композицій!
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-02_20-28-22-2-1024x576.jpg)
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-02_20-28-22-3-1024x576.jpg)
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-02_20-28-22-4-1024x576.jpg)
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-02_20-28-22-5-1024x576.jpg)
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-02_20-28-22-6-1024x576.jpg)
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-02_20-28-22-7-1024x576.jpg)
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-02_20-28-22-576x1024.jpg)
Коментувати