У Житомирській обласній філармонії ім. С. Ріхтера відбувся вечір присвячений пам’яті легендарного українського композитора, визнаного основоположника української естрадної музики Володимира Івасюка: «Пісня – це душа народу».
Пісні Івасюка переживають нову хвилю популярності. Упродовж останніх років українці перевідкривають його постать для себе. Твори композитора набувають актуальності й стають трендами в соціальних мережах, звучать по-новому в особистих плейлистах і діджей-сетах, якими Україну представляють закордоном.
Багато на вечорі говорили про талант Володимира, про його таке коротке, але дуже багатогранне життя. У річницю 75-річчя від дня народження Володимира Івасюка, на сцені філармонії прозвучали улюблені пісні у виконанні колективів та солістів філармонії: «Червона рута», «Я піду в далекі гори», «Водограй», «Лиш раз цвіте любов», «Балада про мальви» та інші твори.
Творчість Володимира Івасюка – це неоціненний спадок, який композитор залишив нам.
Концерт став справжнім святом української пісні талановитого композитора і був чудовим творчим подарунком жителям Житомира!
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/422581011_1165527687911724_6341243013051543468_n-683x1024.jpg)
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/436340224_1165527571245069_2247581718363591241_n-1024x683.jpg)
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/441513424_1165527554578404_4406756961242910033_n-683x1024.jpg)
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/441545916_1165527811245045_7379210207751089459_n-683x1024.jpg)
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/441876919_1165527967911696_1785468671224933728_n-683x1024.jpg)
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/441899992_1165527977911695_5450856266439121704_n-1024x683.jpg)
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/441900646_1165527821245044_3232209786424691679_n-1024x683.jpg)
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/441954500_1165527544578405_6312424151333458347_n-683x1024.jpg)
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/442378438_1165528057911687_1569342793870115072_n-1024x683.jpg)
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/442386797_1165527601245066_7839752838490056453_n-1024x683.jpg)
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/442425301_1165527664578393_400094439602887664_n-683x1024.jpg)
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/444489270_1165527637911729_4123822592539539194_n-683x1024.jpg)
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/444764160_1165527881245038_7230826963699099_n-1024x683.jpg)
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/445077184_1165527901245036_3255742909036280944_n-1024x683.jpg)