У Житомирській обласній філармонії ім. Святослава Ріхтера з аншлагом та вигуками: «Браво!» відбулася прем’єра концерту «Rock and Bach» за участі камерного оркестру філармонії. Художній керівник Євген Стецюк.
Це був справжній фурор: Бах в джазовій обробці, відомі рок хіти та українська музика в оригінальному аранжуванні Євгена Стецюка, високий рівень виконавської майстерності.
Камерний оркестр був єдиним цілим, енергія музикантів вражала. Виступ оркестру справив на житомирян приголомшливе враження і нікого не залишив байдужим.
Було незвично, яскраво, блискуче та незабутньо! Браво Солісти філармонії!
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-05-31_20-52-48-2-1024x682.jpg)
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-05-31_20-52-48-3-1024x682.jpg)
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-05-31_20-52-48-4-1024x682.jpg)
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-05-31_20-52-48-5-1024x682.jpg)
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-05-31_20-52-48-6-1024x682.jpg)
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-05-31_20-52-48-7-1024x682.jpg)
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-05-31_20-52-48-1024x682.jpg)
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-05-31_20-52-49-1024x682.jpg)
Коментувати