6 червня, близько 22:40 до Бучанського районного управління поліції Київщини надійшло повідомлення про зникнення підлітка, який близько 7 години ранку пішов на електропотяг, щоб їхати до Ірпеня, та до теперішнього часу не повернувся.
На розшук зниклого оперативно залучені підрозділи поліції Київщини, в тому числі, особовий склад відділення № 1 Бучанського районного управління поліції, офіцери громади, працівники групи реагування патрульної поліції, представники територіальної оборони та громадськість.
ПРИКМЕТИ: худорлявої статури, волосся – світле, очі – карі.
Шановні громадяни! Якщо ви володієте будь-якою інформацією щодо можливого місця перебування зниклого хлопця, повідомте за телефоном: 102 чи зверніться до найближчого відділку поліції.
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-07_10-16-01-821x1024.jpg)
Коментувати