Військовозобов’язаним будуть вклеювати штрих-код (VIN-код) у військовий квиток, — Судово-юридична газета.
«Якщо у військовому квитку чи іншому військово-обліковому документі його немає, то буде зрозуміло, що певна людина не оновлювала даних у ТЦК. Тож, якщо її зупинять на вулиці, буде складно довести протилежне», — пише видання.
VIN-код — це ідентифікаційний код, який Реєстр «Оберіг» автоматично присвоює військовозобов’язаному, і при перевірці документів працівниками ТЦК чи поліції буде видно, чи оновила особа свої дані.
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-16_13-08-54-861x1024.jpg)
Коментувати