Поширити Facebook Twitter LinkedIn Pinterest Email Вихованка ДЮСШ Вікторія Тропець стала бронзовою призеркою Чемпіонату України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років у ваговій категорії до 40 кілограм. Тренер-викладач: Гвіздон Людмила Валеріївна. Коментувати Житомир спорт
Підпільний покерний клуб у середмісті Житомира: поліція викрила чотирьох причетних до організації азартних ігор26.07.2024