Повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася на трасі Київ-Чоп поблизу с. Наталівки, надійшло до поліції 2 травня близько 17:15.
Попередньо, сталося зіткнення електроциклу «Dozer», під керуванням 62-річного жителя райцентру, та автомобіля «Volkswagen Golf», за кермом якого перебував 41-річний житель столиці.
У результаті водій електротранспорту отримав тілесні ушкодження та був доставлений до приймального відділення Звягельської багатопрофільної лікарні.
За цим фактом слідчі поліції розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) КК України. Досудове розслідування триває.
Водночас поліцейські звертаються до всіх водіїв: будьте уважними під час поїздок. Перед тим, як виконати маневр, переконайтеся, що це буде безпечно для всіх учасників дорожнього руху.
Головне управління Національної поліції в Житомирській області
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-03_10-15-12-1024x965.jpg)
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-03_10-15-13-2-1024x828.jpg)
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-03_10-15-13-3-1024x721.jpg)
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-03_10-15-13-1024x769.jpg)