Телеграм-канал «Народна правда. Житомирщина» повідомляє, що влада не спромоглася прибрати кладовища до проводів.
Нам прислали фото з місцевих цвинтарів.
«Доброго ранку, якщо так можна сказати. Жителі села Кам’янка прийшли на проводи і ось така картина!» – пише місцева жителька Дар’я.
«У нас теж подібне в Некрашах», – пише Олександр.
Ще одна жителька Тетяна не стримує емоцій: «А де ж наш колишній голова Кам’янський, наш знатний депутат Петрук?! Це ж він з важним видом з телефоном пузом світив недавно на фото. Піарилися, як вони Довжик прибирали! Питання: чого камянські та некрашівські депутати поперлися прибирати у Довжик?! А в Кам’янці і Некрашах таке неподобство! А де ж наш депутат Толя Лисенко з напомаженим чубом? Який заробляє мільйони на наших горбах? Отже по Камянці на куплених голосах виперся в депутати! Зарплата більша чим у міністра, а тут нащо йому те, що в нас робиться… Не соромно?! А мало б бути соромно! Строїть халупу для своїх задниць за 40 мільйонів вони можуть, а прибрати нормально не можуть?»
Телеграм-канал «Народна правда. Житомирщина»
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-11_12-42-34-2-768x1024.jpg)
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-11_12-42-34-3-768x1024.jpg)
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-11_12-42-34-1024x816.jpg)