Житомирськими Телеграм-каналами поширюється допис про вбивство домашнього собаки
Хочу довести до відома, що в Житомирській області, місто Баранівка, на сільському пункті вулиця Зарічна, ми переселенці, які переїхали сюди з усіма речами, разом з домашніми тваринами. Тільки-но заселившись, ми виводили собаку на поводок, не встигли переночувати, як нам застрелили собаку. Я вважаю, що це не по-людськи, а також вважаю, що людина, яка це зробила, має понести покарання. Прошу поширити цю новину.
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-14_00-11-13-768x1024.jpg)
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-14_00-11-14-768x1024.jpg)
Коментувати