Багато хто з них ніколи не тримав у руках зброї. Та попри це, вони обрали Честь і Свободу, стали ефективними та вмотивованими воїнами.
У День українського добровольця нагородили бійців добровольчого територіального батальйону «Соколи Полісся». Секретар міської ради Віктор Клімінський згадав, як все починалося: перші коктейлі Молотова, навчання зі стрільби…
«Тепер з-поміж вас справжні воїни, що боронять Житомир. Вдячність кожному і кожній за відданість та любов до рідної землі. Перемоги всім і мирного неба!» — Віктор Клімінський
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/432544459_711232021182008_7275445228633293780_n-1024x683.jpg)
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/432548373_711231851182025_7893603393744556013_n-1024x683.jpg)
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/432579826_711231867848690_8465793916067515106_n-1024x683.jpg)
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/432585201_711231731182037_5907079992959312576_n-1024x683.jpg)
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/432606072_711231747848702_4241767202287905191_n-1024x683.jpg)
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/432668443_711232181181992_7049959872188642607_n-1024x683.jpg)
![](https://daily.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/433100521_711232241181986_5599182965309303849_n-1024x683.jpg)
Коментувати